Новини Чернігова

У Ялівщині пройшла толока

Будівельні матеріали м.Ніжин
  • У Ялівщині пройшла толока
  • У Ялівщині пройшла толока
  • У Ялівщині пройшла толока
  • У Ялівщині пройшла толока
  • У Ялівщині пройшла толока

Через ведення активних бойових дій на території області довгий час відвідування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» було під забороною. Після проведення робіт з виявлення вибухонебезпечних предметів працівниками ДСНС у Чернігівській області, відвідування парку відновлено.

І перше, з чого розпочали – це прибирання території парку від сміття.

Тож, 27 травня адміністрацією закладу спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської ОВА проведено відповідну акцію.

Активну участь у толоці взяли студенти, викладачі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка та Національного університету «Чернігівська політехніка», волонтери та небайдужі громадяни міста. Учасники акції назбирали більше 20 пакетів сміття.

Слід зауважити, що на сьогодні продовжуються роботи по розробці проєкту організації території парку та зонування.

Розподіл територій парку на функціональні зони дасть можливість просторового розмежування основних функцій і завдань, які покладаються на регіональний ландшафтний парк «Ялівщина». Та забезпечить збереження і відтворення біорізноманіття, природних ландшафтів та історико-культурних цінностей, сприяння розвитку рекреації і туризму, екологічної освіти і екологічного виховання населення та запровадження невиснажливого природокористування.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

ресурсів Чернігівської обласної військової адміністрації

28.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин