Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Ялівщині підгодовують птахів

У Ялівщині підгодовують птахів

Зима – складний час для пернатих, адже природні запаси корму починають зменшуватися. З настанням холодів частина комах гине, частина впадає в сплячку, а тому птахи поступово переходять на поїдання врожаю насіння і плодів. Але й ці харчові ресурси швидко збіднюються. Птахи не стільки бояться морозу, як нестачі їжі. Процес травлення у птахів відбувається швидко, тому вони постійно потребують кормів. Саме в цей час пернатим вкрай необхідна наша допомога.

У Ялівщині підгодовують птахів

Традиційно щороку підгодовують птахів у Ялівщині. У перших числах грудня працівники комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» оновили пташині годівниці, розвісили декілька нових, люб’язно наданих Чернігівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства в рамках започаткованої Державіним агентством лісових ресурсів України акції «Нагодуй птахів узимку». Годівниці розвісили на деревах та кущах біля доріг, аби зручно було підкладати в них корм навіть за снігопадів.

У Ялівщині підгодовують птахів У Ялівщині підгодовують птахів У Ялівщині підгодовують птахів У Ялівщині підгодовують птахів У Ялівщині підгодовують птахів У Ялівщині підгодовують птахів

На екологічній стежці «Лісова казка» встановлені стаціонарні годівниці, до яких часто навідуються й інші мешканці парку – білки.

Загалом на території парку вже облаштували близько тридцяти годівниць.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

01.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова