Україна і світ

У Харкові влаштували акцію біля відновленого пам’ятника Жукову

Понад сотню харків‘ян та активістів громадських організацій вийшли на акцію протесту під відновлений бюст Жукова, вимагаючи прибрати його

Джерело: 112.ua

У Харкові влаштували акцію біля відновленого пам'ятника Жукову

Понад сотню харків‘ян та активістів громадських організацій вийшли на акцію протесту під відновлений бюст Жукова, вимагаючи прибрати його. Про це повідомляє “Громадське”.

Як повідомляється, активісти тримали плакати з надписами “Ні рекомунізації!”, “Маршалу смерті місце на кладовищі історії!”, “Жуков кат, а не герой!” та інше. Бюст захищала колона поліції, біля постаменту також зібралися прихильники Жукова, які сперечалися з учасниками акції. Утім мітинг відбувся спокійно.

Активісти зазначили, що вони “не піддадуться впливу (міськголови Харкова, — ред.) Генадія Кернеса та його провокаціям проти націоналістично налаштованих харків’ян” і не будуть знову зносити пам’ятник, проте свою позицію продовжать відстоювати.

Нагадаємо, що вчора у Харкові відновили погруддя маршала СРСР Георгія Жукова.

2 червня в Харкові представники низки громадських організацій і партій звалили погруддя маршала СРСР Георгія Жукова. За цим фактом правоохоронці відкрили два кримінальні провадження: за ч. 2 ст. 296 (“Хуліганство”) і ч. 2 ст. 345 (“Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу”).
Джерело: www.112.ua