Україна і світ

У Харкові вбивця, раніше засуджений до довічного ув’язнення, поскаржився в апеляційний суд

Чоловік вбив подружню пару та поранив їх дитину
Костянтин Безрук, який убив двох людей і поранив 12-річну дитину, оскаржив в Харківському апеляційному суді вирок Київського райсуду Харкова про довічне ув’язнення. Про це повідомляє “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”, посилаючись на дані прес-служби суду.

“Надійшли скарги від самого Безрука, його адвокатів і від прокурора”, – повідомили в прес-службі.

Прокурори вимагають визнати, що засуджений не просто поранив 12-річну дочку загиблих, а здійснив замах на її життя (ч. 2 ст. 15, ч. 2 п. 2 ст. 115 ККУ). Зараз він звинувачений у нанесенні умисних легких тілесних ушкоджень (ч. 2 ст. 125 ККУ).

Костянтина Безрука затримали 24 червня 2018 року в Харкові за те, що він застрелив подружню пару, а також поранив їх неповнолітню дочку. На наступний день начальник місцевої поліції Олег Бех повідомив, що у потерпілого був борг в 100 тис. доларів, який останній не хотів повертати.

За кілька днів до цього вбивця скаржився на погрози з боку його майбутньої жертви. А після в суді повідомив, що скоїв кровну помсту сім’ї боржника.

12 грудня 2019 року Київський райсуд Харкова визнав Безрука винним у подвійному вбивстві (п. 1 ч. 2 ст. 115 ККУ) і в нанесенні умисних легких тілесних ушкоджень і засудив його до довічного позбавлення волі.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close