Україна і світ

У Харкові у вересні пройде перший Марш рівності

15 вересня вулицями Харкова пройде хода на захист рівних прав та можливостей для людей незалежно від їхньої сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності

Джерело: 112.ua

У Харкові у вересні пройде перший Марш рівності

У Харкові вперше пройде Марш рівності “ХарківПрайд”, також передбачені різні заходи та лекції щодо захисту прав з 9 по 15 вересня. Про це повідомляється на сторінці “КиївПрайду” у Facebook.

“Ми відчуваємо велику потребу і натхнення у солідарності з цією подією. Солідарність та підтримка, без яких неможливе наше існування як руху. Так само, як КиївПрайд неможливий без всіх вас. Ми закликаємо вас усіляко поширювати інформацію про ХарківПрайд, ділитися зі своїми друзями і просто показувати своєю підтримкою, що нас багато і ми не зупинимося на шляху до правової та рівноправної України для всіх”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: “Прайди в концтаборах”: Проти заступника мера Сум відкрили провадження за його висловлювання щодо ЛГБТ

Так, 15 вересня вулицями Харкова пройде хода на захист рівних прав та можливостей для людей незалежно від їхньої сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності. Тема першого “прайду – “Харків для всіх. Безпека для всіх”. Починаючи з 9 вересня у місті відбудуться дискусійні та освітні заходи.

Новини за темою: Суд відмовився забороняти Марш рівності “КиївПрайд” на вимогу Мосійчука

Як повідомлялося, 23 червня у Києві відбувся Марш рівності, у ньому взяли участь понад 8 тис. осіб. Також у марші взяли участь від 20 до 30 ЛГБТ-військовиків.

Новини за темою: Прем’єр Канади Трюдо взяв участь у прайд-параді в Торонто

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua