Місто і регіон

У військових комісаріатах триває призов резервістів на навчальні збори – ПравдаТУТ Ніжин

За інформацією Чернігівської ОДА, днями, під час брифінгу начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ полковник Михайло Щербіна повідомив про те, що у військових комісаріатах досі тривають масштабні  зборові заходи, що розпочалися ще з 3 грудня.

У складі бригад планують провести збори тривалістю до 15 днів, у складі навчальних центрів – до 20 днів.

Про мобілізацію не йдеться: “Оголошення мобілізації передбачається лише за умов відкритої агресії проти України”, — наголосив Михайло Щербіна.

“Збори в складі бригад дозволять провести заходи бойової підготовки військових частин разом з резервістами. У разі загострення ситуації це забезпечить готовність бригад до виконання завдань за призначенням у найкоротші терміни без проведення додаткових заходів злагодження” – йдеться у повідомленні.

На збори викликатимуть лише оперативний резерв першої черги. На Чернігівщині таких резервістів – 3,5 тисячі. Військовий комісар області Олександр Криворучко сказав, що їх уже оповістили про це, і більшість готова приїхати за першим викликом. До військкоматів прибули навіть 19 добровольців.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

 


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua