Місто і регіон

У Вертіївці горів будинок

У Вертіївці горів будинок

23 січня о 01:58 до Служби порятунку "101" у Ніжині надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку, у селі Вертіївка.

За викликом до місця події прибуло відділення 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 4 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки також місцеві пожежні команди села Вертіївка, Мала Кошелівка та Велика Кошелівка.

На час їх прибуття на покрівлі та в середині житлового будинку відбувалось інтенсивне горіння. Вогнем знищено дах та перекриття житлового будинку по всій площі, домашнє майно, пошкоджено стіни по всій площі.

За попередніми даними, ймовірною причиною пожежі послужив недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

У зв’язку з цим, Ніжинський міський районний відділ Управління ДСНС у Чернігівській області нагадує, що під час експлуатації пічного опалення НЕОБХІДНО:

1) перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі – не рідше одного разу на три місяці;

2) відстань від печі до меблів, шаф та іншого обладнання повинна бути не менше 0,7 м, а від топкових отворів – не менше 1,25 м;

3) біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5х0,7 м;

4) усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені;

5) печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій відповідно до вимог будівельних норм;

6) золу й шлак, що їх видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця.

У Вертіївці горів будинок

У Вертіївці горів будинок

У Вертіївці горів будинок

Ніжинський міський районний
відділ Управління ДСНС України у Чернігівській області

Джерело: mynizhyn.com

Залишити відповідь

Войти с помощью: