Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Вашингтоні мобілізують Нацгвардію через мітинги на підтримку Трампа

Мер Вашингтона Мюріел Боузер мобілізувала Національну гвардію перед запланованими протестами прихильників чинного президента США Дональда Трампа через заплановане голосування в Конгресі, яке відбудеться 6 січня.

Цього дня буде підтверджено перемогу Джо Байдена на президентських виборах, які пройшли 3 листопада.

За даними Нацгвардії США, більше 300 військовослужбовців будуть готові забезпечити контроль натовпу та допомогу пожежно-рятувальним службам.

Також мер Вашингтона попросила усіх мешканців міста 5 та 6 січня триматись подалі від центру та уникати конфліктних ситуацій.

Виконувач обов’язки начальника місцевої поліції Роберт Конті заявив, що запобіжні заходи були вжиті, оскільки певні особи мають намір привезти вогнепальну зброю в місто, і цього просто не терпітимуть.

За припущеннями, серед очікуваних 15 тис. осіб на мітингах будуть і представники націоналістичних груп, які відкрито носили зброю під час інших акцій протесту.

Мітинги прихильників Трампа планують провести у столиці США 5 та 6 січня на підтримку не підкріплених доказами заяв чинного президента про широкомасштабну фальсифікацію виборців.

Трамп заохочував протести та 3 січня він натякнув, що може виступити на одному з мітингів.

Також мітингувальників закликали дотримуватися порядку і не приносити з собою зброю. У поліції попередили: будь-який громадянин, хто прийде на мітинг озброєним, буде арештований.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-05 10:07:30