Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У травні збиратимуть резервістів тероборони Чернігова

У травні збиратимуть резервістів тероборони Чернігова

Упродовж травня має відбутися плановий збір резервістів територіальної оборони Чернігова.

Про це під час розширеної наради у міській раді поінформував військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Гончарук.

За його словами, основна мета збору – формування підрозділів тероборони місцевого значення, практичне виконання завдань за призначенням, а саме: прикриття ділянки державного кордону, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, контроль населених пунктів, охорона важливих об’єктів державного та місцевого значення.

«Окрему бригаду створять у кожній області. В кожному місті обласного значення формуватимуть окремий батальйон тероборони. Керівниками тероборони в області є голова облдержадміністрації, у місті – міський голова», – пояснив Гончарук.

Приблизна кількість підрозділу – до 600 чоловік. Саме підрозділи тероборони забезпечать оперативне розгортання військ, якщо буде необхідність. Після завершення збору їх учасники повернуться додому з оновленими військовими навичками та вміннями.

Військовий комісар також запропонував провести оперативну нараду з представниками громадських організацій учасників бойових дій, ветеранів, волонтерів про залучення до підрозділів тер оборони.

Нагадаємо, що сам Гончарук у 2014-2015 роках служив на Сході України, був у всіх «гарячих точках», займався підготовкою та направленням батальйонів тероборони до зони АТО, їх розміщенням, організацією бойової роботи та роботи на блок-постах.

Фото – з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.04.2021