Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У торговому центрі «Прогрес» незабаром може з’явитися ще один орендар

Сьогодні, 14 грудня, на сесії Ніжинської міської ради один з депутатів повідомив, що до нього звернулися місцеві підприємці, котрі орендують місця на першому поверсі у торговому центрі «Прогрес».

Суть звернення полягає у наступному. Ніжином поширюються чутки, що незабаром підприємців попросять звільнити перший поверх – дану площу орендуватиме одна з торговельних фірм.

Директор КП «Комунальний ринок» Віталій Кошовий пояснив, що наразі ведуться перемовини з цією фірмою, остаточне рішення ще не прийнято.

«Ми робимо це з метою отримання додаткових надходжень до бюджету. Особисто я як керівник комунального підприємства такі питання – надання майна громади в оренду – не вирішую. Це питання вирішуватимуть або члени виконкому, або ви, депутати, на сесії міської ради», – зазначив В. Кошовий.

«Коли я як очільник міста приймав на посаду директора комунального підприємства «Комунальний ринок» Віталія Івановича, то відразу ставив перед ним завдання: привести до ладу і комунальний ринок, і торговий центр «Прогрес», який знаходиться на площі, у самому центрі міста. Погодьтеся, це ненормально, коли на одному поверсі, поруч з продуктами продають, наприклад, мобільні телефони. Щоб навести лад, потрібні кошти. Є два варіанти: або накопичувати свої ресурси, або залучати інвесторів. Тому «Комунальному ринку» довелося запрошувати до співпраці низку торговельних мереж. Наразі йдеться про те, щоб здати в оренду або весь перший поверх, або його частину. Тим підприємцям, котрі торгують тут зараз, будуть запропоновані інші місця. Можливо, на другому поверсі. Ми намагатимемося нікого не образити. У «Прогресі» потрібно наводити лад, однозначно. Це повинен бути сучасний гарний торговий центр», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН»

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-14 21:30:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин