Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Танзанії 45 людей загинули у тисняві на похороні президента

У Танзанії під час церемонії прощанням з померлим президентом Дожоном Магуфулі утворилася величезна тиснява. Внаслідок цього 45 людей загинули, ще 37 отримали травми – їх госпіталізували до лікарень.

Танзанія - похорони президента

Вказані особи намагалися потрапити на стадіон, де лежало тіло глави держави, через неофіційні входи. Прощання з Дожоном Магуфулі пройшло у неділю, 21 березня, у колишній столиці Танзанії – місті Дар-ес-Салам.

– Ці люди не були злочинцями. Вони пішли на стадіон, щоб висловити любов до свого померлого лідера, але оскільки кількість людей була величезна, деякі стали нетерплячими і вирішили користуватися неофіційними точками входу. Саме тому виникла проблема, – пояснюють ситуацію у поліції.

Повідомляється, що серед загиблих п’ятеро осіб були членами однієї сім’ї.

Смерть Джона Магуфулі

Президент Танзанії Джон Магуфулі помер у віці 61 року 17 березня. Перед смертю він довго не з’являвся на людях – це спричинило появу чуток про зараження коронавірусом.

Магуфулі відкрито заперечував коронавірус та не запроваджував карантин. Однак за офіційною заявою, його смерть настала внаслідок серцевої недостатності.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-30 12:41:33