Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У США з’явився перший президент, який знає про Україну – Кулеба

Джо Байден є першим в історії президентом США, якому не треба пояснювати, що таке Україна. Такою думкою поділився міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міністр вважає, що питання, чи зміниться щось у відносинах України та США після приходу до Білого дому нової адміністрації, – складніше, ніж може здатися на перший погляд.

– Не можна ігнорувати той факт, що останній рік-півтора тема України у внутрішній політиці США була болісною. До речі, Україна пройшла цей період гідно, і це треба теж зафіксувати. І сподіваємося, що це буде належно оцінено.

Йдеться, зокрема, про скандальний запис, на якому Дональд Трамп нібито намагався натиснути на Володимира Зеленського, щоб той знайшов “компромат” на сина Байдена Хантера.

Вибори в США

13 листопада в США закінчили підрахунок голосів у всіх штатах. Переможцем президентських виборів став кандидат від Демократичної партії Джо Байден – він отримав 306 голосів виборників при 270 необхідних.

24 листопада Дональд Трамп повідомив про готовність передати владу у США Джо Байдену. Він доручив відповідним органам розпочати процес, однак підкреслив, що все одно буде судитися.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-07 16:13:55