Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У справі вагнерівців треба допитувати Порошенка – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що не має стосунку до так званої спецоперації щодо затримання найманців приватної військової кампанії (ПВК) Вагнера.

Таку заяву глава держави зробив на брифінгу за підсумками виїзного засідання Слуги народу в Трускавці.

У Зеленського запитали, чому його та учасників наради в Офісі президента, після якої, за твердженнями ЗМІ, відбувся зрив спецоперації, досі не допитали в парламентській ТСК і правоохоронних органах.

У відповідь на запитання Зеленський заявив, що в цій справі варто допитувати п’ятого президента України, лідера партії Європейська Солідарність Петра Порошенка.

– Мені здається, Порошенко казав, що брав участь у цій операції. Мені здається, що його треба і допитувати, він же ж брав. Я точно не брав участі у російській операції. Я в принципі в російських операціях не беру участь, – зазначив Зеленський.

Глава держави додав, що обговорював питання вагнерівців із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком – під час телефонної розмови.

– Я щось чув, що вони там звідкись, згідно операції, летіли. Я знаю, що заїхали автобусами. Така серйозна операція, заїхали автобусами секретні агенти (в Білорусь, – Ред.). Коли вони заїхали, ми розуміли прекрасно, оскільки інформація щодо цих бойовиків давно є в державі, в мене була розмова з Лукашенком. І я йому сказав: там у вас бойовики, у нас є інформація. Якісь деталі я йому говорив. Він мені сказав: так, ми вивчимо це питання, обов’язково, ви ж знаєте, як товаришують наші держави, ми зробимо все можливе і все. І після цього все, – заявив Зеленський.

Президент закликав не шукати зраду там, де її немає.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-03 14:42:54

Магазин Автозапчастин м.Ніжин