Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У спортивному ліцеї померла 16-річна призерка України зі штовхання ядра

У спортивному ліцеї-інтернаті у Харкові внаслідок отруєння невідомою речовиною померла 16-річна призерка України зі штовхання ядра.

свічка

За словами начальника Слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергія Чижа, дівчина вдихала невідому речовину. За фактом інциденту поліція відкрила два кримінальних провадження.

— Слідство встановило та внесло кримінальне провадження, що це був нещасний випадок. Однак смерть відпрацьовують як умисне вбивство, оскільки дівчині було лише 16 років, – сказав Чиж.

Також відомо, що правоохоронці відкрили провадження за ч. 2 ст. 137 Кримінального кодексу України — Неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я, що спричинило смерть потерпілого.

— Ми ще надамо оцінку діям посадових осіб цього ліцею та вихователям. Як вони дивилися, що призвело до того, що у спортивному ліцеї спортсменка займалась таким незвичним для нас взагалі хобі чи як це назвати, – додав він.

Після експертизи слідчі зрозуміють, що саме вдихала спортсменка – клей чи іншу хімічну речовину, і як це вплинуло на легені, а згодом призвело до смерті.

У поліції додали, що дівчина у гуртожитку жила разом з матір’ю. Вони переїхали до Харкова з іншої області.

Дворазовий чемпіон світу зі сноуборду Пуллін потонув

Дворазовий чемпіон світу зі сноуборду Алекс Пуллін загинув під час дайвінгу в рідній Австралії.

32-річного Пулліна знайшов інший дайвер на узбережжі Gold Coast штату Квінсленд. Спортсмену протягом 45 хвилин надавали допомогу, але врятувати його не вдалося.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-12 19:38:30