Новини Чернігова

У співробітника чернігівського садочка виявили коронавірус

У співробітника чернігівського садочка виявили коронавірус

Співробітник чернігівського ДНЗ №19 захворів на коронавірус.

Інформацію щодо цього оприлюднили на сайті Управління освіти Чернігівської міської ради у розділі «Дистанційна дошкільна освіта».

«Ми дуже чекали на зустріч з вами, але наші сподівання потребують відтермінувань. На жаль, співробітник закладу освіти захворів на COVID 19, адміністрація зараз перебуває на самоізоляції.  В садочку проведена дезінфенкція. Про подальшу роботу повідомимо додатково!», – йдеться в повідомленні.

Слід зазначити, що про захворювання сторожа одного з чернігівських садочків було відомо ще на минулому тижні. Про це на позачерговому засіданні виконкому 22 травня повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, але не вказав номер конкретного закладу.

Пізніше з нами зв'язалися батьки ДНЗ №19 та сказали, що бачили на території садочку машину, яка проводить дезінфекцію. Вони забили на сполох, адже адміністрація закладу ніяк не хотіла це коментувати.

Ба, більше, протягом декількох днів до батьків телефонували співробітники садочку з питанням, чи прийдуть їх діти до закладу.

Більше жодної інформації від них неможливо було домогтися.

Оголошення про хворого співробітника з'явилося буквально напередодні.

Наразі є інформація, що садочок відкриється 3-го червня, проте це офіційно не підтверджено.

Фото — з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.05.2020

Close