Новини Чернігова

У Сновську в рамках деколонізації змінять назви майже 40 вулиць та провулків

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Сновську в рамках деколонізації змінять назви майже 40 вулиць та провулків

У середу, 25 травня, міський голова Олександр Медведьов провів перше засідання робочої групи з питань перейменування вулиць і провулків Сновщини.

До групи увійшли начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, історики, юристи, депутат, краєзнавці та члени Молоджіної ради.

Про це повідомляє Сновська міська рада на своїй сторінці у Facebook.

Переглянувши перелік всіх вулиць і провулків міста і зробивши аналіз всіх назв, які пов’язані із державою – агресором, як такі, що не відповідають нормам Закону, було вирішено перейменувати майже 40 об’єктів топоніміки у місті.

А саме: вулиці Гагаріна, Гастелло з провулком, Гомельська з провулком, Горького, Декабристів, Добруська, Доватора з провулком, Жовтнева з провулком, Жореса, 1-го Травня з провулком, Калініна з провулком, Заслонова, Короленка, Лермонтова, Маяковського, Некрасова. Н.Сагайдак, Островського, Осипенко, Панфілова, П.Комуни з провулком, Попудренка, Пушкіна, Суворова, Чехова, Чкалова, Якуба Коласа, Янки Купали, 30 років Перемоги, 50 років Перемоги, провулки О.Кошового та О.Матросова.

Сновьска міська рада розпочала збір пропозиції щодо нових назв зазначених вулиць та провулків міста Сновськ.

Щодо перейменування вулиць по селах громади, то вирішено обговорити це питання на наступному засіданні робочої групи. Збір по селах пропозицій нових назв вулиць проводитимуть старости і передадуть їх у письмовому вигляді до міської ради на обговорення.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь