Україна і світ

У “Слуги народу” назвали Гусєва найбільш імовірним кандидатом у губернатори Херсонської області

Не зважаючи на рішення Гусєва не балотуватися до парламенту, він залишається в команді президента Володимира Зеленського

Джерело: 112.ua

Найбільш вірогідною кандидатурою на пост губернатора Херсонської області є колишній заступник міністра оборони Юрій Гусєв, який вирішив не брати участі у парламентських виборах за списком партії “Слуга народу”. Про це повідомив український підприємець і волонтер, четвертий номер у виборчому списку “Слуги народу” Давид Арахамія в ефірі “Радіо Свобода”.

“Він і піде на керівника області … Херсонської, наскільки я чув. Зараз йде оформлення”, – сказав Арахамія.

За його словами, не зважаючи на рішення Гусєва не балотуватися до парламенту, він залишається в команді президента Володимира Зеленського.

Новини за темою: Зеленський звільнив 15 губернаторів

“Команда президента – це не лише Рада. Це багато інших посад, які повинні займати. Це люди, які в команді. А потім хтось може піти міністром, наприклад, хтось може піти “губернатором”, хтось може піти представником”, – розповів Арахамія.

Новини за темою: Зеленський запитав мешканців Львівської області, кого із трьох кандидатів призначити губернатором

За його словами, щодо Гусєва здійснювалася потужна інформаційна атака, і в команді президента знають, від кого вона виходить.

Юрій Гусєв був 41-м номером у списку “Слуги народу”. 12 червня він підтвердив свою відмову балотуватися на парламентських виборах. За його словами, причиною стала “інформаційна атака” проти нього.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close