Місто і регіон

У сквері Кониського висадили троянди (фото) – ПравдаТУТ Ніжин

Міська й районна партійні організації ВО “Батьківщина” та ГО “Правозахист Плюс” висадили 1000 саджанців троянд у сквері Кониського, що по вулиці Московській. Керував процесом голова ГО Анатолій Гунько.

Висадження квітів було погоджено з Ніжинською міською радою. Восени провели підготовчі роботи, а весною, цими вихідними, висадили троянди.

У народі кажуть, що краса врятує світ, які б важкі часи не були. Близько 15 років тому в Ніжині створили трояндовий сквер, який  містянам припав до душі. Міська партійна організація ВО «Батьківщина» облаштувала зону відпочинку для малечі й встановила дитячий майданчик. За останні роки сквер став занедбаним,  набув неохайного вигляду. Чимало звернень від жителів міста отримали партійна й правозахисна організації  із проханнями відновити трояндовий сквер.

Голова громадської організації Анатолій Гунько підтримав ініціативу ВО «Батьківщина» провести облаштування скверу, подарувавши землякам можливість милуватися красою квітів із ранньої весни до пізньої осені. Ініціатори облаштування скверу сподіваються, що квіти не чіпатимуть крадії, як це було багато років поспіль.

 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close