Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Скічко та Юрушевої народилася донька: На одну українку побільшало

Український телеведучий та радник голови Черкаської військової ОДА Олександр Скічко заявив про народження дитини. Інформацією про це він поділився в Instagram разом зі своєю дружиною Єлизаветою Юрушевою.

– Ми з України! Сьогодні вночі на одну українку побільшало! P.S. Христос Воскрес! – підписала пара знімок руки новонародженої дочки, яка вхопилася за палець.

Раніше Скічко розповів, як живе його родина в умовах війни. Він зізнався, що бачив кохану востаннє ще 24 лютого. Зараз бізнеследі перебуває за кордоном з дітьми, і на початок війни вже була на останніх місяцях вагітності.

Сам радник голови Черкаської військової ОДА раніше заявляв, що уявляв народження дитини трохи в інших умовах. Він планував бути під час пологів з нею, але цього не сталося на тлі широкомасштабного вторгнення Росії.

Нагадаємо, що пара узаконила свої стосунки ще у 2017 році – шлюб став другим як для Олександра, так і для Єлизавети. У них це перша спільна дитина. У бізнесвумен є ще син Даніель та Наталя від колишнього чоловіка.

Скичко
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-24 15:31:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин