Місто і регіон

У селі Плоске медичну допомогу тепер надаватимуть вчасно – ПравдаТУТ Ніжин

Новенький електровелосипед сьогодні передали Оксані Бувайлик – фельдшерці села Плоске, що на Носівщині. Велотехніку медпрацівниця отримала за ініціативи кандидатата в народні депутати України від ВО “Батьківщина” по 209 округу Анатолія Гунька.

Шестистам мешканцям села Плоске медичну допомогу надає єдина фельдшерка. Село, протяжністю в сім кілометрів, медпрацівниця за день встигає об’їздити велосипедом влітку, а взимку лише пройти кілька разів пішки. Без своєї професійної уваги не лишає нікого зі своїх пацієнтів. Однак жінка скаржиться, що їй дуже важко – за день сильно втомлюються ноги.

Минулого тижня на зустрічі з Анатолієм Гуньком мешканці Плоского просили електровелосипед для своєї рятівниці. Сьогодні  щаслива власниця електричного транспорту обкатує його та вчиться всім хитрощам управління триколісним.

“Я неймовірно рада новому велосипеду. Сподіваюсь, що тепер швидше приїжджатиму до пацієнтів і моя допомога буде вчасною. Відтак і хворих буде менше. Щодня доводиться обслуговувати чимало людей! Мій батько іноді після своєї роботи підвозив мене до хворих взимку. А в нічний час я ходжу тільки пішки. Цей новий електровелосипед тепер буде моєю єдиною надією та допомогою. Громада дуже просила цей транспорт в Анатолія Гунька, щоб хоч трохи полегшити мою роботу”, – говорила фельдшерка Оксана Бувайлик.

 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close