Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У селі під Черніговом перед виборами ввімкнули світло на вулиці. Після – одразу вимкнули

У селі під Черніговом перед виборами ввімкнули світло на вулиці. Після - одразу вимкнули

Ввімкнули на один вечір перед виборами.

У селі Березанка, що біля Чернігова, у переддень голосування запустили вуличне освітлення на вулиці Сіверській. А вже наступного дня ліхтарі не працювали, повідомляє Суспільне.

Зробити освітлення їм обіцяв голова Киселівської громади Володимир Шелупець, який і переміг на цих виборах. Як каже місцева жителька Анжеліка Сущенко, така ж ситуація була і 10 років тому. Тоді, світло на вулицю дали також перед виборами. А після них – вимкнули.

Новобраний голова Киселівської ОТГ Володимир Шелупець каже, з виборами це не пов’язано. Роботи виконувались за планом, так як він виконує обов’язки голови з січня.

«Абсолютно ні, це все не правда. Я, коли прийшов на посаду сільського голови, я пообіцяв, що в межах своїх можливостей ми зробимо це все, щоб вуличне освітлення було присутнє по всіх населених пунктах. Тим паче, що цей населений пункт знаходиться поряд з обласним центром», – сказав Володимир Шелупець.

За словами голови ОТГ, світло на один вечір загорілося через пробний пуск:

«У жовтні місяці ми встановили ліхтарі по вуличному освітленню в селі Березанка по вулиці Сіверська. Провела пробний пуск, пуско-наладжувальні роботи, підрядна організація «Енергія» міста Чернігова. На даний час ця підрядна організація купує потужності, так як попереднім сільським головою було відмовлено від двох точок обліку, і будуть підписані договори із Обленерго», – говорить він.

Євген, представник фірми «Енергія» інформацію підтвердив. Каже роботи залишилось на два дні:

Аби на вулиці у Березанці з’явилося світло, договір має підписати «Енера». Нині ж компанія на карантині.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.11.2020