Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У селі на Чернігівщині голова громади бореться за чистоту

У селі на Чернігівщині голова громади бореться за чистоту

У селі Іржавець, що на Ічнянщині, Сергій Сирота, староста Іржавецького старостинського округу, постійно закликає місцевих жителів дотримуватися порядку та привести територію довкола своїх садиб у належний вигляд – поприбирати сміття, щебінь, пісок, глину, дрова чи викосити траву. Між тим, за словами очільника громади, не всі односельці адекватно реагують  на такі прохання.

Попри це голова громади знову звертається з проханням до односельців. Навіть нагадує про штрафи для порушників правил благоустрою. Але водночас запевняє, що позитивні зрушення у питанні наведення ладу є. Правда, роботи залишилось ще багато.

«Вкотре звертаюсь із проханням поприбирати на прилеглій до ваших будинків та земельних ділянок території будівельні матеріали, повипилювати чагарники, сухостій, аварійні дерева, гілки, що ростуть в лініях електромереж. Незабаром зима, потрібно буде розчищати вулиці від снігу. А вже зараз, деінде, не може проїхати навіть легковий автомобіль!

Нам вдалося зробити багато, але це ще навіть не половина того, що потрібно.

Цього тижня розчистили парк Шевченка і двом бабусям завезли дрова. Випилюємо вулицю Миру (бугаївку). Хто має час – долучайтесь!

Нагадую: за порушення норм та правил благоустрою винні особи будуть сплачувати штрафи.

Водночас, дякую більшості людей за охайні дворища, узбіччя та територію біля будинків та земельних ділянок», – зазначає Сергій Сирота.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин