Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У селі на Чернігівщині хочуть забезпечити дровами незахищені категорії населення

У селі на Чернігівщині хочуть забезпечити дровами незахищені категорії населення

Загальновідомо, що тепло в оселях у холодну пору року обходиться недешево, причому і в містах, і в селах. До того ж, якщо в містах опалення здебільшого централізоване, то в селах багатьом жителям доводиться думати, як запастися дровами. Причому за причеп дров, якого на зиму навіть в умовах жорсткої економії не вистачить, продавці просять про кілька тисяч гривень. А заробітків у селі – як кіт наплакав. Тож зазвичай чимало малозабезпечених пенсіонерів і багатодітних сімей на настання зими чекають із острахом.

Таку ситуацію добре розуміють зокрема в селі Іржавець, що на Ічнянщині. Тут навіть розпочали та планують продовжувати своєрідну соціальну акцію щодо забезпечення паливом місцевих жителів, які потребують такої допомоги.

«Прошу повідомити мене телефоном, повідомленням приватно чи залишити інформацію наступного змісту:

Хто з одиноких, малозабезпечених, багатодітних тощо потребує дров.

Упродовж літа ми разом зі СТОВ «Іржавецьке» продовжимо випилювання аварійних дерев, чагарників, сухостою і зможемо безкоштовно їх надати. Вже близько 20 сімей отримали допомогу», – написав у соцмережі Сергій Сирота, староста Іржавецького старостинського округу, що на Ічнящині.

Зрозуміло, що самотні пенсіонери й інші категорії населення, які опинилися у важких життєвих обставинах, інтернетом навряд чи користуються. Тож соцмережі – це радше додаткове джерело отримання інформації.

«Ми опитували соціальних працівників, що обслуговують немічних та інших, і завезли дрова всім, кого назвали. Я особисто відвідував бабусь. А тепер використаємо ще й соцмережі», – зазначає Сергій Сирота.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

13.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова