Україна і світ

У Ростовській обл. відкрився перший центр видачі паспортів РФ для мешканців Луганщини

Джерело : www.112.ua

ТАСС

У понеділок, 29 квітня, в Новошахтинску Ростовської області відкрився центр видачі російських паспортів жителям окупованих територій Луганської області. Про це повідомляє “>. 

“Сьогодні центр починає роботу в тестовому режимі. Ми приймаємо зараз документи від уповноважених осіб ЛНР. По мірі зростання звернень ми збільшуватимемо кількість таких пунктів”, – повідомив представник головного управління у справах міграції МВС РФ Кирило Алзінов.

За його словами, центр може прийняти до 200 заяв на день. При цьому повідомляється, що жителям окупованих територій України не обов’язково виїжджати до Росії для подачі документів на отримання паспорта. За них це робить “уповноважена особа”.

Крім цього, речник МВС додав, що у вівторок буде відкрито міграційний пункт, де оформлятимуться паспорти для жителів районів підконтрольних “ДНР”. Його місцезнаходження він не уточнив.

Нагадаємо, що 24 квітня президент РФ Володимир Путін підписав указ, згідно з яким спрощується процедура отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей. Заяви на набуття громадянства РФ, які надходять від жителів ОРДЛО, повинні розглядатися не більше трьох місяців з моменту подачі. 

Україна звернулася до Ради безпеки ООН після спрощення Росією процедури отримання громадянства РФ. Представник України при ООН Володимир Єльченко назвав це зухвалим кроком, який суперечить мінським домовленостями.

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 15:10:04

Close