Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Ростові-на-Дону судять пожиттєво 24 захисників Маріуполя

Сьогодні, 27 вересня, в російському місті Ростов-на-Дону розпочалося нове судилище над українськими захисниками Маріуполя з полку Азов.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, на російському судилищі постали 24 українських воїни, їм загрожує довічне ув’язнення  за те, що вони боронили свою країну.

Зараз дивляться

Полоненим інкримінують за російським кримінальним кодексом ст. 278 (Насильницьке захоплення влади) і ст. 205.5 (Участь у терористичній організації).

– Ще раз. Громадянам України країна-окупант інкримінує захоплення влади в Україні. Якщо був якийсь більший цинізм до цього, то тут остаточне дно, – зауважив Петро Андрющенко.

На думку радника мера, саме цим судилищем путінський режим вирішив відповісти на початок слухання в Гаазькому міжнародному кримінальному суді, де сьогодні опитували викрадених із Маріуполя дітей.

Бійці полку Азов потрапили до російського полону після боїв у Маріуполі, зокрема на Азовсталі.  21 вересня 2022 року з полону вдалося повернути 215 військових, серед яких захисники Азовсталі, прикордонники, нацгвардійці та вагітні жінки-військові.

11 червня до України вдалося повернути ще 95 наших людей. Це полонені з Маріуполя, ЧАЕС, острову Зміїний, з-під Бахмута, а також захисники Азовсталі.

8 липня Україна повернула з Туреччини українських військових з Азовсталі, які перебували там після російського полону.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-27 16:39:23