Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Росії затримали солдата-педофіла, який записував акти насильства над дітьми на відео та розсилав товаришам по службі

У Росії 9 квітня затримали військовослужбовця Олексія Бичкова, який записував відео із сексуальним насильством над немовлям.

Днем раніше в Twitter був з’явився тред про Бичкова з роликом, де чоловік спочатку каже, що записує люте відео, після чого трет щіточкою для вій між сідницями немовляти.

За інформацією, опублікованою ВКонтакте, Бичков живе у Краснодарському краї.

У ВКонтакті викладено ще кілька відео, де він також чинить насильство над дітьми. Один із користувачів ВКонтакте заявив, що той скидає відео з дітьми своїм друзям та товаришам по службі.

Бичков служить у військовій частині №64044 у передмісті Пскова. Та за словами голови ради ветеранів 76-ї гвардійської дивізії ВДВ Юрія Сосєдова, всі військові з’єднання Псковської області зараз воюють в Україні.

8 квітня уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що російські загарбники викрали понад 120 тисяч українських дітей. Декого з них, за словами омбудсмена, зґвалтували. Денисова розповіла, що у Бучі російські військові зґвалтували 11-річного хлопчика. Там же п’ятеро російських окупантів зґвалтували 14-річну дівчинку, після чого вона завагітніла.

Фото: Insider

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-10 15:10:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин