Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Росії масово звільняються співробітники ВПК через низьке фінансування – розвідка

Збройні сили Росії втрачають цивільний персонал через відсутність відповідного фінансового забезпечення. Про це йдеться в листі профспілкової організації цивільного персоналу ЗС РФ по Сибірському регіону до голови уряду РФ Михайла Мішустіна, який отримав ГУР.

Співробітники нарікають на вкрай низьку оплату праці, при тому що протягом значного часу індексація взагалі не проводилась.

Фото: ГУР

Автори листа стверджують, що “процес зниження укомплектованості військових частин та установ цивільним персоналом має стійкий характер”. Через це відбувається масове звільнення кваліфікованих співробітників.

Українська розвідка зазначає, що це вже не перше звернення профспілок Росії щодо негативних наслідків міжнародних санкцій для російського Військово-промислового комплексу (ВПК).

Офіційно профспілка гаряче підтримує російське вторгнення в Україну, влаштовуючи пропагандистські заходи. Втім, “не помічає” взаємозв’язку між запровадженими санкціями через війну та неспроможністю бюджету окупантів фінансувати їхню роботу.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що Кремль під час параду на 9 травня готується оголосити про мобілізацію у Росії.

Джерело: ГУР Міноборони

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-03 17:34:17

Магазин Автозапчастин м.Ніжин