Україна і світ

У Росії на великому заводі з виробництва стратегічних ракет сталася масштабна пожежа: відео

У Росії на великому заводі з виробництва стратегічних ракет сталася масштабна пожежа: відео

У російському Красноярську в одному з цехів великого оборонного заводу “Красмаш” загорівся дах, внаслідок чого він уже частково завалився. Рятувальники надали пожежі найвищий четвертий ранг складності. Загальна площа займання становить 5 тисяч квадратних метрів. Пожежу видно у різних куточках міста.

Як повідомляють у місцевому управлінні МНС РФ, на Красноярському машинобудівному заводі горить покрівля цеху з виробництва холодильних установок (готова продукція). Зауважимо, що дах вже частково обвалився на площі у 2,5 тисячі квадратних метрів, передають російські ЗМІ.

Тим часом, у “Роскосмосі” зауважили, що горить не сам завод, а розташований на його території склад холодильників. Натомість самому оборонному підприємству вогонь не загрожує. Крім того, надзвичайники не підтвердили інформацію про двох загиблих, яку поширили місцеві ЗМІ.

У Росії на великому заводі з виробництва стратегічних ракет сталася масштабна пожежа: відео

Пожежа на машинобудівному заводі у Красноярську: дивіться відео 

Також журналісти зазначають, що горить силова установка в корпусі №90. Повідомлення про пожежу у корпусі № 90 попередньо підтвердили в МНС. Однак працівники заводу говорять, що пожежа почалася на складах 55-го цеху після вибуху.

На місці працюють 94 пожежників, 16 автоцистерн і п’ять автодрабин. Виїхала сюди і мобільна лабораторія для виміру вмісту шкідливих речовин у повітрі. Наразі загрози поширенню пожежі немає. Всіх працівників і відвідувачів заводу рятувальники встигли евакуювати.

“Красмаш” загорівся у Росії: дивіться відео 

Що відомо про завод “Красмаш” у Красноярську (Росія)? Засновано підприємство було в 1931 році. Завод вважається одним із з найбільших підприємств оборонно-промислового комплексу Росії. Основна його діяльність – це виробництво ракетно-космічної техніки. Тут, зокрема, виробляють виробляються балістичні ракети для підводних човнів третього покоління “Синєва” і перспективний ракетний комплекс п’ятого покоління “Сармат” (міжконтинентальні балістичні ракети). Крім того, на заводі створюють модулі розгінного блоку для ракет-носіїв “Зеніт” і “Протон”. Також на “Красмаші” виготовляли факели для Олімпіади 2014 року в Сочі.

Новина доповнюється 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
26.04.2019