Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Рівному дитині відірвало палець на дитячій гірці

У Рівному дворічній дитині відірвало палець під час спуску з гірки на дитячому майданчику. Палець попав у дірку дитячого атракціону.

Після інциденту хлопчика прооперували, зараз дитина вдома.

Активісти місцевої громадської організації, до яких звернулася очевидець події, вирішили перевірити стан дитячого майданчика. Зараз там продовжують гратися діти.

– Ми самі поїхали та подивилися, що там купа дітей катається на цій гірці, і трагедія може повторитися. Ми поїхали, а там скотчем заклеєна гірка. Ми будемо звертатися до поліції, що до нас звернулися жителі і повідомили, що діти в небезпеці, коли катаються на цій гірці, – повідомила представник ГО Ангели Життя Ліана Диновська.

Активісти також зняли відео, в якому стані дитяча гірка.

Пізніше з’ясувалося, що цей дитячий майданчик був побудований в рамках громадського бюджету Рівного. Автор проекту, а нині депутат міськради Оксана Майборода розповіла, що об’єкт досі не взяли на баланс міста, хоча реалізували його у 2020 році. За її словами, виробники гірки вже залатали більшість швів, але ще не зробили роботу повністю.

– Гірка проходила випробування і виробники нам повідомили, що це перший випадок і вони її ремонтують. Вчора вони були, більшість швів залатали. Але у них зламався їхній апарат, вони повинні повернутися найближчим часом і її полагодити, – повідомила чиновниця.

Учневі відірвало палець 

Раніше в Одесі під час уроку 13-річному учневі відірвало палець. У нього в руках вибухнула петарда.

Інцидент стався в одній зі шкіл Подільського району Одеси.

Джерело: Суспільне

Фото: Ліана Диновська

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-26 21:28:58