Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Рівному дитина ночувала під під’їздом, бо мати пішла “гуляти”

У Рівному 9-річна дівчинка ночувала під під’їздом, бо матір покинула її біля дому, а вітчим не пускав до квартири, бо вона йому не рідна.

Дитина чотири рази приходила під двері, просилася всередину, але її щоразу проганяли. Лише о четвертій ранку змерзлу та голодну школярку помітив перехожий.

Він викликав патрульних, які забрали дитину та поїхали з’ясовувати чому дитина посеред ночі, та ще й сама, опинилася на вулиці, де з нею могло статися що завгодно.

Як виявилось матір зловживає алкоголем і це її третя дитина, перші дві живуть у бабусі, а от на третю внучку у жінки вже не вистачає сил та часу, тому вона досі залишається з матір’ю.

Більше про ситуацію, що склалася дивіться у сюжеті.

Вбивство пенсіонера на Харківщині

В середині грудня у Куп’янському районі на Харківщині пенсіонерка вбила свого 75-річного чоловіка через побутову сварку.

70-річна жінка нанесла декілька ножових поранень кухонним ножем, а коли чоловік стікав кров’ю, пішла з дому, не викликаючи швидку.

До поліції зателефонували сусіди, які виявили мертве тіло пенсіонера. Усі речові докази вилучені та направлені на дослідження.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-30 23:04:44