Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Рівному 12-річна школярка побилась з 16-річною студенткою

У Рівне на території школи побились дівчата начебто через розповсюдження пліток.

Та найбільше в цій історії приголомшує те, що бійку на камеру знімала 23-річна дівчинка і ні вона, ні інші очевидці не зробили нічого, аби припинити конфлікт.

– Я не розумію, це майбутні мами, які будуть мати своїх дітей. Як вони будуть на таке реагувати, – розповів директор школи Михайло Бєлік.

Директор школи впізнав на цих кадрах свою ученицю. Їй – 12-ть років, вона навчається в сьомому класі.

Іншій дівчині з відео вже 16-ть, вона – студентка коледжу. Після бійки прийшла додому в синцях і про все розповіла рідним.

– Вона ходити не може, на вулицю боїться вийти. Не знаю як дальше жити, – заявила бабуся постраждалої Лариса Радовенчик.

У постраждалої дівчини забої хребта, колін та рук. Батьки звернулися до поліції і там відкрили кримінальне провадження – за легкі тілесні ушкодження.

– Під час словесної перепалки одна із присутніх підбурила учасниць конфлікту до бійки. Відтак, 12-річна рівнянка повалила на землю 16-річну, почала наносити руками удари по голові та ногами по тілу.

Наступного дня 16-річна студентка звернулася до лікарні, медики діагностували забої шийного відділу, коліна та плеча, – розповіла речниця поліції Рівненщини Марія Юстицька.

Школярку поставили на облік у поліції. Батьків, можливо, оштрафують за невиконання їхніх обов’язків.

Виховательку звинуватили у цькуванні

На Полтавщині поліція звинуватила виховательку одного з дитсадків у цькуванні 3-річного хлопчика. Такий висновок правоохоронці зробили, коли переглянули відео, де вихователька кричить на дитину.

На відео видно як вихователька грубо поводиться з дитиною та кричить на нього за те, що він повільно одягається. Під час події була присутня завідуюча дитсадком, але вона не зробила зауваження жінці.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-26 22:04:36