Україна і світ

У РФ оборонні заводи відмовляються ремонтувати розбиту на війні техніку – розвідка

Будівельні матеріали м.Ніжин

В окупантів виникли проблеми з відновленням пошкодженої бойової техніки, оскільки оборонні заводи в РФ відмовляються її ремонтувати.

За даними Головного управління розвідки Міноборони України, між військовим керівництвом Росії та директорами оборонних заводів загострюється конфлікт. Причина банальна – рашисти перед відправкою техніки на ремонт повністю її розкомплектовують, а запчастини та агрегати продають або ж обмінюють на алкоголь.

Тобто до ремонтних заводів інколи доїжджають лише обгорілі остови БМП та танків.

Тому директори підприємств наказали працівникам не приймати техніку на ремонт, мотивуючи це відсутністю компонентів та недостатнім фінансуванням робіт.

Командування ЗС РФ намагалося вирішити проблему, створивши ремонтні бригади, які мали б відновлювати техніку поблизу зон бойових дій, проте й тут завадила корупція та жага до наживи серед військового керівництва.

– За час російсько-української війни захисники України знешкодили понад 40% боєздатних танків, БМП та бронетранспортерів окупаційних частин лише з Південного військового округу РФ. Їх відновлення потрібно проводити на спеціальних ремонтних підприємствах, – уточнюють в українській розвідці.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-03 21:23:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин