Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У резонансній справі про подвійне вбивство «знахарями» подружжя з міста Києва ухвалено новий вирок

У резонансній справі про подвійне вбивство «знахарями» подружжя з міста Києва ухвалено новий вирок

За апеляційною скаргою першого заступника керівника обласної прокуратури Філіпа Бєликова апеляційний суд переглянув вирок Деснянського районного суду м. Чернігова, яким двох осіб визнано винними у вбивстві подружжя з міста Києва, вчинене з корисливих мотивів.

Нагадаємо, суд першої інстанції засудив обвинуваченого до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, обвинувачену – до 11 років також із конфіскацією майна.

В апеляційній скарзі перший заступник зазначав, що вирок суду першої інстанції підлягає скасуванню, окрім іншого, у зв’язку з невідповідністю призначених покарань тяжкості злочинів та особам обвинувачених унаслідок м’якості.

В апеляційній скарзі прокурором вказано, що судом не повною мірою враховано безжальне та холоднокровне позбавлення обвинуваченими життя людей, які їм довірилися та сподівалися на допомогу у вирішенні особистих проблем. Вчиняючи цей злочин, свої корисливі бажання вони протиставили найвищій цінності – життю людини.

Відтак, сторона обвинувачення вимагала засудити чоловіка до довічного позбавлення волі, його спільницю – до 15 років позбавлення волі.

Надавши належну оцінку доводам прокурорів, дослідивши наявні докази в їх сукупності з погляду достатності та взаємозв’язку, Чернігівський апеляційний суд 13 січня 2020 року ухвалив новий вирок, відповідно до якого призначив винуватцю за вчинення інкримінованих йому злочинів – довічне позбавлення волі з конфіскацією майна; його співучасниці – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вирок набув законної сили.

Довідково: злочини скоєні засудженими у червні 2017 року в селі Шаповалівка Борзнянського району.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

13.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова