Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У рейтингу 100 найвпливовіших жінок світу вперше за 11 років лідирує не Меркель

Щорічний 18-й рейтинг 100 найвпливовіших жінок світу 2021 року, опублікований американським Forbes, очолила колишня дружина засновника Amazon Джеффа Безоса і одна з найбагатших жінок світу. На перше місце Forbes USA поставив її за благодійну діяльність.

Маккензі Скотт замінила на першому місці колишню канцлерку Німеччини Ангелу Меркель, яка очолювала список з 2011 року.

Загалом Скотт віддала на благодійність $8,6 млрд, $2,7 млрд з них – лише цього року.

– Жодна людина не має більшого впливу на світ. І спосіб, у який вона використовує свій капітал, здійснює революцію у галузі благодійності, – пояснила перемогу екс-дружини засновника Amazon редакторка Forbes Women Меггі МакГрат.

За словами виконавчої директорки Forbes та віце-президентки Мойри Форбс, список 2021 року представляє спільноту інноваторів і натхненників, які лідирують на світовій арені, щоб переоцінити традиційні структури влади та створити довготривалий вплив у кожній галузі та сфері впливу.

Друге місце у рейтингу після Скотт посіла віце-президентка США Камала Харріс, третє – голова Європейського центрального банку Крістін Лагард. До рейтингу також увійшли телеведуча Опра Вінфрі (23-те місце), співачки Ріанна (68) та Тейлор Свіфт (78), актриса та засновниця продюсерської фірми Hello Sunshine Різ Уізерспун (74), співзасновниця сервісу генетичного тестування 23 та екс-дружина співзасновника Google Сергія Бріна Анна Войжитськи (90).

Королева Британії Єлизавета II втратила 24 позиції і опустилася на 70-те місце через скорочення кількості публічних виступів та репутаційних втрат на тлі скандалів у королівській родині, включаючи звинувачення у расизмі з боку Меган Маркл, пише американський Forbes.

Замикає рейтинг колишня співробітниця Facebook Френсіс Гауген, яка виступила в сенаті США зі звинуваченням соцмережі в тому, що та свідомо маніпулює користувачами, розповсюджує дезінформацію, сіє ворожнечу та підриває американські демократичні цінності.

Тим часом романтичне реаліті Холостяк 11 із Михайлом Заливаком потрапило у рейтинг найпопулярніших запитів Google за 2021 рік.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-07 20:10:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин