Місто і регіон

У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі

П’ятнадцять виробів з металу срібного кольору виявили співробітники Чернігівської митниці ДФС у рейсовому автобусі «Київ-Вільнюс», який під керуванням нашого співвітчизника слідував за межі України.

У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі

При проведенні заходів контролю митники перевірили вміст пакунку білого кольору (розміром 30×10 см), що знаходився під сидінням водія і був прикритий іншими речами. У пакунку знаходились предмети побуту, що мають ознаки старовини. Серед них: 3 портсигари, 6 чайних ложок з малюнком, підстаканник, 2 кільця для серветок, складне яйце, годинник з написом «Павел Буре» та номером 204503, а також кулон з написом «Ялта». На предметах викарбувані дати (1871—1896 рр.) та клейма, що можуть свідчити про їх цінність.

Предмети, всупереч нормам законодавства, не були задекларовані. Документів, що дозволяли б вивезення предметів старовини за кордон, також не було надано. Митниками складений протокол за статтею 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення». Старовинні предмети вилучені та будуть передані на експертизу для визначення їх вартості та історико-культурної цінності.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі У рейсовому автобусі митники виявили старовинні побутові речі

Джерело: Gorod.cn.ua

Джерело: Уездные новости
20.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи