Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Раду внесуть законопроект про відповідальність за брехню у деклараціях

У Верховну Раду внесуть новий проект закону про відповідальність за брехню в електронних деклараціях. У парламенті планують відновити ст. 366-1 Кримінального кодексу – декларування неправдивої інформації.

Про це розповів представник президента в Конституційному суді України, нардеп Федір Веніславський в ефірі одного українського телеканалу. Він вважає, що законопроект розглянуть наступного пленарного тижня.

– Цього тижня стаття КК буде внесена в парламент, – розповів нардеп.

Також нардеп висловив думку, щодо можливої відставки голови Конституційного суду України Олександра Тупицького. Він зазначив, що у нього немає ніяких моральних чинників, через які він би пішов з посади.

Веніславський не виключає ймовірність відставки усього складу Конституційного суду.  Він наголосив, що Верховна Рада буде голосувати за відставку суду, якщо буде така можливість.

НАЗК пропонує нові покарання за брехню в декларації

У Національному агентстві із запобігання корупції наполягають, що за умисне зазначення неправдивих відомостей на понад 1 млн грн має передбачатися позбавлення волі. За таких умов посадовці матимуть конкретну мотивацію для доброчесного заповнення декларації.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-26 17:06:55