Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Раду внесли законопроект про пакування харчових продуктів

Нардепи внесли в Раду новий законопроект про пакування харчових продуктів. Зокрема, в проекті йдеться про вимоги до маркування, пакування та визначенні повноважень держорганів у сфері виробництва. Також хочуть ввести оновлену систему перероблювання пластикових матеріалів.

Текст законопроекту №4568 Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами, зареєстрованого у Верховній Раді 4 січня, опублікований на сайті ВР.

Згідно з пояснювальною запискою, документ націлений на мінімізацію ризиків заподіяння шкоди здоров’ю громадян від споживання харчових продуктів та приведення законодавства України у відповідність до законодавства ЄС в рамках Угоди про асоціацію.

Автори законопроекту зазначають, що на цей час відсутня база, яка визначає та гарантує безпеку споживачів.

Згідно з документом, за порушення вимог до виробництва, обігу та використання матеріалів та предметів, що контактують з харчовими продуктами, пропонується ввести штраф для юридичних осіб в розмірі 15 мінімальних зарплат, а для фізосіб – підприємців – 10 мінімальних зарплат.

У Раді з’явився законопроект про відновлення повноцінної роботи НАЗК

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №4470 про внесення змін до закону Про запобігання корупції. Він передбачає відновлення повноцінної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції.

Зокрема, повинен бути відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-11 15:23:42