Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Прилуках зупинився ремонт доріг, бо депутати не виділили грошей

У Прилуках зупинився ремонт доріг, бо депутати не виділили грошей

Водії у Прилуках вимушені маневрувати на кількох великих автошляхах і оминати вибоїни. Найгірша ситуація на об’їзних дорогах міста. Про це повідомляє місцевий телеканал «Прилуки». Через велике навантаження покриття цих вулиць не витримує і постійно руйнується.

Місцева влада минулого року виділила кошти на проектно-кошторисну документацію та проведення експертиз щодо капітального ремонту об’їзних доріг. І цьогоріч роботи мали б початися. Адже капітальний ремонт автошляхів – серед пріоритетів влади Прилук, йдеться в матеріалі телекомпанії.

Дорожники заявляли про свою цілковиту готовність розпочати капітальне відновлення доріг у Прилуках. Однак вже понад півроку Прилуки чекають на прийняття бюджету міста, яке гальмують депутати кількох фракцій опозиції. Вони принципово не ходять на сесїі. Нема кворуму – нема прийняття важливих програм і кошторису Прилук.

У Прилуках зупинився ремонт доріг, бо депутати не виділили грошей

Тож плани міської влади через депутатський демарш не судилося втілити в життя, повідомив заступник міського голови Прилук Руслан Котляр.

Міська влада взяла курс на проведення капітального ремонту об’їзних доріг міста. Ми знаємо, що великі проблеми по цим дорогам: вулиця Козача, 1 травня, а також вулиця Перемоги. Минулого року були виділені кошти на розробку технічної документації , були проведені експертизи. Ми це вже пройшли і взмозі виконувати ці роботи, але депутати з фракцій «Слуга народу», «Сила і честь», «Європейської партії», «Рідного дому», ОПЗЖ та частково «Наш край» не приходять на сесію. Не виділяються кошти і проводити роботи не можливо, зауважив заступник міського голови.

Детальніше у сюжеті Телебачення Прилуки

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.07.2021

Залишити відповідь