Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Прилуках у цьому навчальному році не проводитимуть предметні олімпіади

У Прилуках у цьому навчальному році не проводитимуть предметні олімпіади

Через не давній, проте тривалий «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Чернігівській області в Прилуках відмовилися від проведення предметних олімпіад у 2021-2022 навчальному році.

Дану ситуацію прокоментував начальник управління освіти Прилуцької міської ради Олександр Правосуд, повідомляє інтернет-видання Priluki.city з посиланням на сюжет місцевего телеканалу «ТІМ».

Зокрема, посадовець наголосив, що рішення про відмову від участі прилуцьких школярів в предметних олімпіадах приймалося спільно із батьківським та педагогічним колективами.

«Не тільки прилуцька освіта не бере участі в обласному конкурсі по олімпіадам, не беруть й інші міста та ОТГ. Був спалах коронавірусу – «червона» зона, ми провели опитування серед батьків і серед директорів навчальних закладів і отримали спільну думку, що не варто брати участь зараз в олімпіадах і не варто їхати в Чернігів та брати участь у другому турі, тому що була небезпека така», — сказав він.

Водночас, прилуцькі школярі продовжать представляти Прилуки в низці престижних освітніх конкурсах.

 «Готують роботи вчителі зі своїми учнями по конкурсу МАН, по конкурсу Яцика, Шевченка»,— сказав Олександр Правосуд та додав, що такі заходи позитивно впливають на досвід та освітній процес дітей.

«Відзначають у начальному закладі, ми відзначаємо дитину, дитині це приємно – це піднімає її рівень, впевненість у собі, але враховується перемога тільки на всеукраїнському рівні для вступу для того щоб були пільгові умови вступу до ВНЗ».

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь