Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Прилуках до 30-ї річниці Незалежності України, пройде конкурс на кращий благоустрій території

У Прилуках до 30-ї річниці Незалежності України, пройде конкурс на кращий благоустрій території

Днями, на засіданні  виконавчого комітету Прилуцької міської ради,  анонсували проведення конкурсу на кращий благоустрій території «Прилуки – місто краси та затишку» в рамках святкування 30-ти річчя Незалежності.

Про це інформує телеканал «Прилуки»

Державні установи, магазини, заклади громадського харчування загалом всі  об'єкти благоустрою,які знаходяться на території міста Прилуки, зможуть позмагатися у конкурсі. Основна його суть полягає у залученні  максимальної кількість організацій і підприємств, суб'єктів господарювання, для того щоб відзначити ті заклади які дійсно на високому рівні утримують території, і тим самим підтримують імідж рідного міста.

Оцінюватися території будуть безпосередньо на місці конкурсною комісією у 5-ти номінаціях, яка визначить по три переможці у кожній номінації.

Конкурс «Прилуки – місто краси і затишку» триватиме до 16 вересня, всі бажаючі зможуть подати заявки та фото об'єктів господарювання до 13 серпня включно.

Заявки приймаються у приміщенні виконкому за адресою: вулиця  Незалежності 82, каб.№36, або на електронну адресу: [email protected].

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.08.2021

Залишити відповідь