Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Прилуках закінчилася «політична криза» – обрано секретаря та виконком. ФОТО

У Прилуках закінчилася «політична криза» - обрано секретаря та виконком. ФОТО

28 січня таємним голосуванням секретарем Прилуцької міської ради обрано Чміля Сергія Валерійовича, представника «Європейської Солідарності».

Передувала довгоочікуваному голосуванню штурханина в залі засідань. Частина депутатів, які бойкотували сесію, намагалися виштовхати з сесійної зали одного з депутатів – Василя Рябоконя, щоб таким чином завадити зібранню кворуму.

У Прилуках закінчилася «політична криза» - обрано секретаря та виконком. ФОТО

Громадська діячка Ольга Костюк розповіла, що прилучани вже втомилися від політичних перипетій, які панують в міській раді нового скликання.

«Прилучани чекають конкретної роботи від міської ради, ці концерти вже всім набридли», – сказала Костюк.

Аби зупинити тиск на депутата в ситуацію втрутилися навіть правоохоронні органи у присутності яких Василь Рябоконь підтвердив своє бажання взяти участь у ході пленарного засідання. Зрештою, було зареєстровано 18 депутатів з 34. Сесія розпочалася.

Новобраний секретар міської ради Сергій Чміль має 11-річний досвід роботи в органах місцевого самоврядування, який і збирається застосувати на цій посаді.

У Прилуках закінчилася «політична криза» - обрано секретаря та виконком. ФОТО

«Працювати буду згідно своїх посадових обов`язків, а це робота з депутатами, з депутатськими комісіями , налагодження співпраці. Будемо все робити для того, щоб наше місто процвітало. Я свій досвід направлятиму на цю діяльність. Разом з міським головою ми зможемо зробити місто кращим з кожним днем», – розповів Сергій Чміль після свого обрання.

Задоволеною роботою сесії була і міський голова Прилук Ольга Попенко. Вона зазначила що, «треба працювати на благо міста і вирішувати багато питань».

В ході сесії затвердили на посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Шкуренко Тетяну Михайлівну, Котляра Руслана Павловича та Сивенка Олександра Івановича.

Також затверджено на посаду керуючої справами виконавчого комітету Прилуцької міської ради Малоголову Тетяну Миколаївну.

Згідно інформації прес-служби міської ради на засідання не з`явилося 16 депутатів:

«Рідний дім» – Артем Рожко, Микола Рожко, Віктор Карпенко, Валентина Трохименко, Наталія Берьозко.

«Слуга народу» – Олександр Прозур, Тетяна Пахомова, Роман Гоголь, Юлія Марченко,

«Наш край» – Володимир Назім.

«Сила і Честь» – Вікторія Вольвич, Олеся Цибенко.

«Європейська партія України» – Сергій Ткаченко, Вячеслав Драчук.

«Опозиційна платформа – за життя» – Максим Сумцов, Кирило Дудинець.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.01.2021