Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Прилуках робота міської ради залишається паралізованою: у місті почалися проблеми ВІДЕО

У Прилуках робота міської ради залишається паралізованою: у місті почалися проблеми ВІДЕО

Депутати міської ради Прилук знову марно чекали на своїх колег з Рідного дому, Слуг народу, Європейської партії, Сили і честі та ОПЗЖ, які вже три місяці не з’являються на засідання, чим блокують роботу ради.

Досі не прийнято бюджет Прилук та ряд важливих програм.

Вже почалися проблеми в бюджетній сфері з оплатою за енергоносії. У двері стукає третя хвиля ковід-19 та під загрозою опинилися життя хворих людей.

«Я не зможу увімкнути 90 концентраторів і тоді головний лікар буде в усьому винуватий. Це вже набридло і лікарям, і адміністрації», – каже головна лікарка Прилуцької міської лікарні Яна Погоріла.

Чи то соромно стало перед прилучанами опозиційним депутатам, чи то сумно, що напередодні сесії записали відео про готовність прийти до сесійної зали і проголосувати за бюджет міста, якщо будуть враховані їх пропозиції.

Але опозиція, так і не прийшла, бо передумала. Вдень сесії депутат Артем Рожко затягнув стару пісню, що чекатимуть судів і тільки після цього сядуть за стіл переговорів та працюватимуть. А скільки триватимуть суди невідомо.

Тим часом у міській раді б’ють на сполох. Через «політичну кризу» місто опинилося на межі колапсу.  

«Ось перше, на що натикаємося. Відключають світло – зупиняється котельня, не буде тепла в навчальному закладі», – сказав депутат міської ради Прилук Олександр Правосуд.

Ситуація у Прилуках вже вийшла за межі міста і про неї говорять на всеукраїнському рівні.

Народний депутат України Валерій Дубіль закликав депутатів-прогульників отямитися і подумати не тільки про себе, а й про прилучан.

«У депутатів прогульників є шанс прийти і проголосувати бюджет, в якому є саме головне – врятувати життя людей», – сказав народний депутат України Валерій Дубіль.

Цього тижня міська рада Прилук спробує зібратися ще раз.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.03.2021