Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Прилуках через COVID-19 у виховательки закрили дитячий садок

У Прилуках через COVID-19 у виховательки закрили дитячий садок

У Прилуках через виявлення коронавірусної інфекції у виховательки ДНЗ №15 заклад закрили на два тижні — з 8 по 21 липня включно.

Таке рішення було прийняте на засіданні виконкому Прилуцької міської ради, яке відбулось сьогодні, 8 липня.

«З метою недопущення поширення випадків коронавірусної інфекції та встановлення обмежувальних протиепідеміологічних заходів у зв'язку з виявленням випадку захворювання коронавірусною інфекцією члени виконавчого комітету ухвалили рішення тимчасово з 8 липня призупинити освітній процес у ЗДО (ясла-садок) комбінованого типу №15 на 14 календарних днів, до 21 липня 2020 року включно», – йдеться у повідомленні.

Про хворобу працівниці дитячого садочку повідомила головний лікар КНП «Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Слободенюк  на засіданні комісії міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,

яке відбулось напередодні, 7 липня.

«У місцевої мешканки, виховательки закладу дошкільної освіти №15, виявлено захворювання, спричинене коронавірусом COVID-19. Станом на 07.07.2020 жінка перебуває у інфекційному відділенні КНП «Прилуцька центральна міська лікарня», – зазначила лікар.

За даними директора закладу дошкільної освіти №15 Світлани Веремієнко, у ЗДО працює 55 осіб, відвідує садочок 71 дитина. Директор зазначила, що вихователька, яка захворіла, мала безпосередній контакт із 3 працівниками групи, на момент виявлення захворювання у групі перебувало 7 дітей.

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.07.2020