Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У приймальному відділенні Новгород-Сіверської районної лікарні завершується модернізація

У приймальному відділенні Новгород-Сіверської районної лікарні завершується модернізація

У приймальному відділенні Новгород-Сіверської ЦРЛ повністю завершені будівельні роботи, що велись за проектом Emergency2020.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

Проведені вони на 672 м кв першого поверху лікарні. Крім того, на цокольному поверсі практично з нуля облаштоване приміщення (66,2 м кв) для здійснення комп’ютерної томографії (КТ). Загальна вартість робіт склала 7,2 мільйона гривень. Ці кошти було виділено з державного бюджету.

Проте модернізація приймального відділення не обмежується лише ремонтом будівлі. Тут вже змонтоване новітнє обладнання для КТ, отримано новий рентген апарат, апарат для проведення УЗД. Це все також за рахунок державного бюджету.

Власним коштом лікарні придбані сучасні медичні ліжка, монітори для постійного контролю параметрів життєдіяльності пацієнтів, газовий аналізатор для лікарняної лабораторії, яка працюватиме цілодобово.

Зараз триває процес узгодження відповідних документів та отримання ліцензій. Як запевнила генеральний директор КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Олена Набхан, він має завершитись до 30 квітня.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.04.2021