Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У поминальні дні у Чернігові додадуть 7 автобусних маршрутів

У поминальні дні у Чернігові додадуть 7 автобусних маршрутів

У поминальні дні у Чернігові дістатися головного цвинтаря «Яцево» можна буде з усіх куточків міста. Для цього запустять 7 додаткових маршрутів автобусів.

Рішення про це ухвалили сьогодні на засіданні виконкому Чернігівської міської ради сьогодні, 1 квітня.

За роз’ясненнями кореспондент Високого Валу звернувся до начальника управління транспортної інфраструктури та зв’язку мерії Олександра Рижого.

За словами посадовця, з 3 травня в Чернігові запустять додатковий маршрут на кладовище «Яцево». Для тих, хто захоче прибрати могили померлих родичів.

«Це буде 17-й маршрут. З 9 травня додамо ще 6. Яких саме? Про це ми маємо зараз перемовини з перевізниками. Розуміючи, що люди все одно поїдуть, хочемо розтягнути поминання. Аби не було скупчень містян за умов карантину», – пояснив Рижий.

Досягнути цього чиновники планують ось як: 6 додаткових маршрутів циркулюватимуть не лише в поминальну неділю, тобто упродовж одного дня (як було раніше), а декілька поспіль – з 9 по 15 травня.

Як розповів Рижий, 2019 року, виключно поминальної неділі, чернігівців доправляли до місць поховань 20 автобусних маршрутів. За підрахунками чиновників, тоді ними скористалося понад 200 тисяч чоловік.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.04.2021