Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

У Полтаві 11-річного хлопчика залишили жити в лікарні через побої вітчима

У Полтавській області 11-річний хлопчик, який утік з дому та потрапив до лікарні, відмовився повертатись додому через систематичні побої вітчима.

На підставі заяви бабусі дитини та слів самого хлопчика в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) КК України.

Полтавське районне відділення поліції розпочало досудове розслідування. Полтавська обласна прокуратура взяла справу на контроль.

Під час процесуального керівництва прокуратурою надаватиметься оцінка діям та бездіяльності батьків малолітнього хлопчика, службових осіб територіальних підрозділів служб у справах дітей, органів поліції та загальноосвітньої школи, де навчається дитина.

До з’ясування усіх обставин вчинення насильства проти хлопчика у сім’ї, він перебуватиме у лікарні. Після чого вирішуватиметься питання щодо його влаштування до бабусі.

Побиття дитини

В Одесі жінка побила дворічну дитину на очах у перехожих. Поліція, яка виїхала на виклик, відправила 39-річну жінку на медичний огляд, за результатами якого, виявилось, що вона була у стані алкогольного сп’яніння.

Дворічного хлопчика госпіталізували з діагнозом закрита черепно-мозкова травма.

Джерело: Полтавська обласна прокуратура

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-10 12:55:47