Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У пологовому будинку на Чернігівщині встановили сонячну станцію за понад 4,3 мільйона гривень

У пологовому будинку на Чернігівщині встановили сонячну станцію за понад 4,3 мільйона гривень

У Ніжинському міському пологовому будинку встановили сонячну електростанцію потужністю 80 кВт.

Обладнання працює разом з акумуляторами, які накопичують електроенергію.

Це гарантуватиме більшу енергетичну безпеку закладу й дозволять пацієнтам отримувати медичні послуги незалежно від аварійних чи планових відключень електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба ОВА.

Вартість сонячної електростанції становить понад 4,3 мільйона гривень.

Проєкт реалізовано БФ Yellowblue Force Foundation за підтримки Міністерства охорони здоровʼя України, у співпраці з ГО «Екоклуб» за фінансової підтримки Pfizer Foundation (реалізованої у співпраці з Leleka Foundation).

«Ми розуміємо, що підтримка переходу громад до створення власної енергонезалежності та енергобезпеки зараз не просто актуально, це надважливо, особливо з урахуванням наростаючих ударів на критичну інфраструктуру та можливих блекаутів», – каже керівниця програми «Світло для лікарень» БФ Yellowblue Force Foundation Юлія Данищук.

У пологовому будинку на Чернігівщині встановили сонячну станцію за понад 4,3 мільйона гривень

Щорічно у медичному закладі народжуються близько 900 малюків та проводять понад дві тисячі операцій. Стабільне електропостачання важливе для збереження життя та здоров’я пацієнтів.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

«Якщо народжуються діти, вагою менше ніж 500 грамів, вони потребують довгого перебування на апараті штучної вентиляції легень. Ці апарати повинні працювати безперебійно. У цьому допоможе встановлене для пологового будинку альтернативне джерело електроенергії – сонячна електростанція», – сказав генеральний директор КНП «Ніжинський міський пологовий будинок» Валерій Якуба.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.07.2024