Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Південній Кореї жінці подарували шанс на материнство, пересадивши їй матку від посмертного донора

Медичний центр Samsung у Південній Кореї оголосив, що він досяг історичної віхи, успішно завершивши першу в країні трансплантацію матки.

Неймовірно складна операція, до якої команда лікарів готувалася кілька років, завершилася успішно та подарувала жінці шанс стати матір’ю.

Рідкісний синдром – тепер не вирок

Тепер 35-річна жінка, яка не могла зачати дитину через синдром Маєра-Рокитанського-Кюстера-Гаузера — рідкісного вродженого захворювання, що характеризується відсутністю або недорозвиненням репродуктивних органів, уже мріє про майбутнє немовля.

Зараз дивляться

Це неоціненний подарунок долі і лікарів. Означений синдром – надзвичайно рідкісний. На нього страждає приблизно одна з 5 тис. жінок.

Пересаджений орган показує стабільність уже протягом десяти місяців, ознак відторгнення немає.

Надаючи жінкам, які не можуть виношувати дитину, можливість пережити вагітність і пологи, відчути радість материнства, лікарі  розв’язують найважливішу проблему репродуктивного здоров’я.

А психологічний та емоційний вплив взагалі важко переоцінити, адже материнство для більшості жінок – чи не найважливіший аспект життя.

Мультидисциплінарна команда SMC із трансплантації матки готувалася до революційної медичної процедури з 2019-го та провела операцію на початку цього року.

Джерело: World KBS

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-17 15:24:54