Україна і світ

У перинатальному центрі Маріуполя померла 23-річна породілля

Жінка загинула через три дні після оперативного розродження

Джерело: 112.ua

У перинатальному центрі Маріуполя померла 23-річна породілля

Співробітники Маріупольської місцевої прокуратури №2 проводять досудове розслідування смерті 23-річної породіллі в перинатальному центрі Маріуполя. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

За даними правоохоронців, 20 червня о 6 ранку до перинатального центру Маріуполя у важкому стані поступила 23-річна вагітна жінка з антинотальною смертю дитини (внутрішньоутробна загибель плоду, – ред.). Після огляду консиліум лікарів вирішив перевести жінку до палати інтенсивної терапії та о 10:00 їй провели оперативне розродження.

“У неділю, 23 червня, о 8:20 у породіллі почався набряк легень. Після проведення інтенсивної терапії та повторного огляду лікарями її відправили до реанімації, але прийняті легенево-серцеві реанімаційні заходи життя пацієнтці, на жаль, не врятували – о 14:30 через наростання поліорганної недостатності жінка померла”, – з’ясували в прокуратурі.

Досудове розслідування за даним фактом триває. З метою встановлення причин смерті жінки та її дитини призначено низку експертиз, у тому числі судово-медична, і накладено арешт на медичну документацію.

Нагадаємо, в березні поточного року у Сумах померла хвора на кір породілля.

Джерело: www.112.ua