Україна і світ

У передмісті Чернігова встановлюють перше модульне містечко

Будівельні матеріали м.Ніжин

У передмісті Чернігова встановлюють перше комплексне модульне містечко. Загалом воно складатиметься зі 180 модулів, куди зможуть розселити понад 350 мирних жителів.

Близько 90 елементів містечка, доставлених до Чернігова, почали встановлювати у Киселівській громаді. Глава Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус наголосив, що решта партій – у дорозі.

Згодом територіальна громада встановлюватиме, хто саме заселятиметься до модульного містечка та в якому порядку.

– Звісно, це тимчасовий варіант проживання для громадян, які втратили житло через бойові дії. Кожен модуль розрахований для певних потреб. В одних люди безпосередньо проживатимуть, – пояснив заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко.

Фото: Чернігівська ОВА

За його словами, один модульний будинок розрахований на чотирьох людей, і згодом буде облаштований необхідними меблями та калориферами (теплообмінний апарат, в якому повітря нагрівається теплоносієм через поверхню), а в інших готуватимуть та споживатимуть їжу.

Також у будиночках планують обладнати санітарні вузли та душові кабіни, тож люди матимуть необхідні умови для проживання. Це модульне містечко безкоштовно передав уряд Польщі, додав Чаус.

Джерело: Чернігівська ОВА

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-14 00:27:47

Магазин Автозапчастин м.Ніжин